Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia NMP w Tulcach

Znajdź swoich bliskich na Cmentarzu w Tulcach, strona pozwala wydrukować mapę. Sprawdź on-line prolongatę grobu.

OVERVIEW

The website parafiatulce.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users).

PARAFIATULCE.PL TRAFFIC

The website parafiatulce.pl is seeing alternating quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafiatulce.pl

Traffic ranking (by month) for parafiatulce.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiatulce.pl

LINKS TO PARAFIATULCE.PL

WHAT DOES PARAFIATULCE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiatulce.pl Mobile Screenshot of parafiatulce.pl Tablet Screenshot of parafiatulce.pl

PARAFIATULCE.PL SERVER

I caught that a single root page on parafiatulce.pl took three thousand five hundred and seventy-eight milliseconds to download. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore we consider parafiatulce.pl not secure.
85.128.235.174

We diagnosed that parafiatulce.pl is utilizing the Apache/2 os.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia NMP w Tulcach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website has the following in the homepage, "Przy Szabasowych Świecach - Pytania do Pana Boga." I viewed that the web page also stated " Wyjątkowo w drugą Niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o g." They also said "1700 Zapraszamy do Tulec do salki parafialnej Betania, na kolejne z cyklu spotkań Biblijnych. Rodzina Szkołą Miłości - Jan Paweł II. Msza święta z cyklu Rodzina Szkołą Miłości odbędzie się w niedzielę, 21 stycznia 2018 o godz. Jak rozeznawać wolę Bożą w małżeństwie. Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym w 2018 roku. 900, 1700, 1800." The meta header had tulce as the first search term. This keyword is followed by cmentarze, webcmentarz, and cmentarz which isn't as important as tulce. The other words they uses is parafia. modlitwa is included and might not be understood by search crawlers.

SEE SUBSEQUENT WEB PAGES

Rzymskokatolicka Parafia p.w. św.Rocha w Tułowicach Parafia Tułowice p.w św. Rocha w Tułowicach tułowice,parafia tułowice,tulowice,parafia,gmina,opoka,opole

Zmarł Stefan Klimczak, lat 89, z Tułowic. Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia 2018 roku o godz. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. 17 8890 1079 0005 0483 2011 0001.

Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Wakacje , szukajmy śladów Boga w.

Parafia Tylicz - Sanktuarium Matki Bożej Tylickiej - Parafia Tylicz

Wirtualny spacer po Dróżkach Różańcowych. Parafia Tylicz - Sanktuarium Matki Bożej Tylickiej. Misterium Męki Pańskiej w Tyliczu 27.

parafiaukta

Świątynia w Ukcie po 1945 r. Ks Biskup w Krutyni 2010. Die Gründung des Ortes Alt Ukta. Die Gründung des Ortes Alt Ukta. Geschichte des vermissten Gemäldes aus der Kirche in Ukta in Masuren und seines Wiederfindens. Geschichte des vermissten Gemäldes aus der Kirche in Ukta in Masuren und seines Wiederfindens. Msze Święte w ciągu roku. Msze Święte w czasie wakacji. Tel 87 425 70 01.